2003 Senesinde faaliyetine başlayan firmamız , Kahve Makineleri, Kahve ve Kahve Filtreleri ithalatları ile ticari faaliyetlerine başlamış , geçen sürelerde ithal ettiği ürünlerin bir çoğunu Türkiye’de üretime dönüştürmüştür.

Halen Türkiye’de ilk tek kahve filtreleri üreticisi olup, Dünya’da da bu teknoliye sahip dördüncü firma konumundadır.Kahve filtrelerini Caffeo, Kafiltro, Brawi markalarıyla satışlarını gerçekleştirmektedir.

Keza  2020 yılında  FiltoDem markalı çay demleme filtrelerinin üretimlerini son teknolojik makinalarla Türkiye’de üretimlerine başlamıştır.

İlklerin öncüsü firmamız , Yine Türkiye’nin  ilk profesyonel Espresso Kahve makinesi üretimini 2010 yılında gerçekleştirmiş ve halen Brawi markasıyla yurt içinde ve  yurtdışında birçok ülkeye satışlarını gerçekleştirmektedir.

YENİLİKÇİ RUHUYLA HEP İLKLERİN ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPAN FİRMAMIZ, 2021 senesi başında ise KAFILTRO markasıyla , Kahve makineleri için, Kireç Çözücüsü, Espresso makinesi temizleme deterjanları, Tam otomatik makineler için Süt hataları temizleme solüsyonu ve Kapsüllü kahve makineleri için kapsül temizleme deterjanların üretimine başlamıştır.

20 YILI AŞKIN DENEYİMLERİMİZ İLE KAHVE VE ÇAY’A FARKLILIKLAR KALMAKTAYIZ.

Ürünlerimiz garanti süresi boyunca ‘ücretsiz’ servis ve yedek parça garantimiz altında olup satış sonrası da müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak tayız. Ürün portföyümüzü geliştirerek ve genişleterek, sizlere daha geniş bir ürün yelpazesi sunmak için kalite politikamızdan ödün vermeden çalışmalarımıza titizlikle devam etmekteyiz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere horekabar@horekabar.com mail adresimizden yada 0212 876 41 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
0 (212) 876 41 00 Whatsapp Destek